حواشی دیدار استقلال و ذوب آهن همچنان ادامه دارد. بعد از کنایه مجیدی به مهدی تارتار در نشست خبری بیانیه تند دو باشگاه منتشر شد و حالا خبر رسیده ذوبی ها رسما خواستار تغییر نتیجه بازی برابر آبی ها شده اند. باشگاه استقلال در پنجره نقل و انتقالات زمستانی صالح حردانی و عزیزبک آمانوف ازبکستانی را به خدمت گرفت. 

ذوب آهن در این خصوص معتقد است این دو بازیکن در شرایطی قراردادشان به ثبت رسید که پنجره نقل و انتقالات آبی‌ها بابت شکایت فرشید باقری و فرشید اسماعیلی بسته شده بود.

در روز پایانی نقل و انتقالات بود که مسئولان سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت اعلام کردند باشگاه‌های بدهکار و با پنجره بسته امکان ثبت قرارداد دو بازیکن را دارند و از همین رو باشگاه استقلال قرارداد دو بازیکن خودش را ثبت کرده و آنها را در دیدار مقابل ذوب آهن بازی داد.

بعد از این بازی بود که اعلام شد باشگاه ذوب آهن پیگیر وضعیت این دو بازیکن و حضور مقابل آنها است و حالا خبر رسید که ذوبی‌ها پس از بررسی‌های مختلف و م با افراد حقوقی در نهایت شکایت رسمی خودشان را در فدراسیون فوتبال ثبت کرده و قرار است پرونده این شکایت در کمیته انضباطی مورد بررسی قرار بگیرد


استقلال ایرانم دات آی آر

پخش بازیهای امروز زنده

بازیهای استقلال پخش زنده نمیشود!!!!

پرتاب سنگی در تاریکی، سریال تمام نشدنی رقیبان استقلال/این قسمت ذوب آهن در بیرون از زمین

پرتاب سنگی در تاریکی، سریال تمام نشدنی رقیبان استقلال/این قسمت ذوب آهن در بیرون از زمین

ویدیو /بازتاب جهانی نمایش تمسخر آفرین سجاد غریبی هالک ایرانی

استقلال ,ذوب ,باشگاه ,ثبت ,بازیکن ,شکایت ,ذوب آهن ,دو بازیکن ,نقل و ,و انتقالات ,ثبت کرده

مشخصات

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
fashionroom هر چی که بخوای همه چیز از همه جا دانلود مرورگر دانلود کتاب خارجی دفتر ایمنی بیمار و آموزش همگانی بیمارستان شهدا لردگان آرامم الناس کلهم احرار seoweb5 دور دنیا